Upravit stránku

Jak vyprat záclony

Potřebujete poradit jak vyprat záclony, aby byly nejen voňavé, ale vypadaly co nejdéle jako nové? My víme, jaké prostředky jsou k tomu njevhodnější. Speciální aviváže je navíc krásně provoní.
Blíží se jarní úklid nebo jste se prostě rozhodla umýt okna a vyprat záclony do bíla a lámete si hlavu nad tím, jaký prací prostředek a postup zvolit, aby vaše záclony vypadaly co nejdéle jako nové

 

Nevíte, jak vyprat záclony, aby byly čistě bílé?

Poradíme vám, jak je vyprat, aby byly nejen voňavé, ale i pěkně bílé a ne zašedlé. Vhodným pracím prostředkem na záclony z naší nabídky je univerzální prací prostředek WansouNa vyprané záclony je dobré použít aviváž s balzámem s přídavkem hedvábného proteinu, který nejen optimálně změkčí prádlo, ale dodá mu i příjemnou a svěží vůni.

Proč prát záclony s prostředky Wansou?

  • Jsou určeny především na praní při 30°C.
  • Perou velmi šetrně a nenarušují vlákna.
  • Dlouhodobě zachovávají původní vzhled prádla.

Možná znáte rady vašich babiček typu bělení záclon pomocí hypermanganu, ve kterém záclony máchaly a poté ještě v rozpuštěné kyselině citronové. Bezesporu bude použití pracích prostředků Wansou nejen pohodlnější, ale i efektivnějšíVyperte vaše záclony v univerzálním pracím prostředku Wansou a nechte se příjemně překvapit.