Upravit stránku

Jak odstranit vodní kámen

Vyprovoďte vodní kámen ze své koupelny jednou pro vždy! Přípravky Tomil spolehlivě zabrání tvorbě vodního kamene i na nejrizikovějších místech, jako jsou trysky masážní vany nebo odtoky vody.

Vodní kámen v koupelně a na WC je vaším neporazitelným nepřítelem? Máte pocit, že pár hodin po tom, co koupelnu vydrhnete a vodního kamene na vaně či umyvadle se zbavíte, vodní kámen se navrátí jako mávnutím kouzelného proutku. I přestože jsou televizní reklamy plné čistících prostředků, vy jste zatím nenarazila na takový, který by byl opravdu účinný. Dejte červenou vodnímu kameni ve vaší domácnosti a vyzkoušejte osvědčené přípravky od společnosti Tomil.

Splňte si sen o koupelně bez vodního kamene

Vodní kámen, který vzniká uvolněním minerálů z vody se stává nepřítelem číslo jedna, především v koupelnách. Ucpané trysky, sprchy a odtoky vody, to jsou hlavní krizová místa. Spolehlivou ochranu vám poskytne čistící prostředek na koupelny Dr. Devil, který si díky své tekuté konzistenci hravě poradí s vodním kamenem, rzí i dalšími nečistotami.

Jakožto správná hospodyňka jistě myslíte na to, aby vaše domácnost byla i hygienicky čistá. Určitě nepodceňujete mytí WC, na němž se právě vodní kámen hojně usazuje. Jistě sama víte, že čištění záchodu není zrovna příjemnou záležitostí. Usnadněte si práci za pomoci tekutého čističe na WC Dr. Devil Natur Fresh, který nejenže zbaví záchod vodního kamene, ale zároveň svěže voní.

Přesvědčte se o kvalitách čističů WC Dr. Devil na vlastní oči a vyzkoušejte i některý z jiných typů tekutých čističů.